Kayıt Sözleşmesi

Bu forumu kullanmanız yoluyla, bir kişinin mahremiyetinin, yetişkin malzemesinin sahte, küçük düşürücü, yanlış, küfürlü, kaba, nefret dolu, taciz edici, müstehcen, küfürlü, cinsel yönelimli, tehdit edici, istilacı herhangi bir materyal yayınlamayacağınızı kabul edersiniz. veya herhangi başka bir Uluslararası veya Amerika Birleşik Devletleri Federal yasalarını ihlal eden Ayrıca, telif hakkına sahip değilseniz veya telif hakkıyla korunan malzemenin sahibinden yazılı onay almadıkça hiçbir telif hakkıyla korunan materyali göndermemeyi de kabul edersiniz. Spam, talepler de bu forumda yasaktır.

Bu forumun personeli veya sahiplerinin gönderilerin geçerliliğini onaylamalarının imkansız olduğunu unutmayın. Lütfen gönderilen mesajları aktif olarak izlemediğimizi ve içerdiği içerikten sorumlu olmadığımızı unutmayın. Sunulan hiçbir bilginin doğruluğunu, eksiksizliğini veya kullanışlılığını garanti etmiyoruz. Gönderilen mesajlar yazarın görüşlerini ifade eder, bu forumun, çalışanlarının, yan kuruluşlarının veya bu forumun sahibinin görüşlerini yansıtmaz. Gönderilen bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünen herkes derhal bu forumu bir yöneticiye veya moderatöre bildirmeye teşvik edilir. Bu forumun personeli ve sahibi, kaldırmanın gerekli olduğunu belirlerse, makul bir süre içinde sakıncalı içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. Bu manuel bir işlemdir, ancak belirli iletileri hemen kaldıramayabileceklerini veya düzenleyemeyeceklerini lütfen unutmayın. Bu politika üye profili bilgileri için de geçerlidir.

Gönderilen mesajlarınızın içeriğinden yalnızca siz sorumlusunuz. Ayrıca, bu forumun sahiplerini, bu forumun ilgili web sitelerini, çalışanlarını ve iştiraklerini tazmin etmeyi ve zararsız tutmayı kabul edersiniz. Bu forumun sahipleri, bu forumu kullanmanızın neden olduğu herhangi bir durumdan kaynaklanan resmi bir şikayet veya yasal işlem durumunda kimliğinizi (veya bu hizmette toplanan diğer ilgili bilgileri) açıklama hakkını da saklı tutar.

Kayıt olurken kullanıcı adınızı seçme olanağınız vardır. Adı uygun tutmanızı öneririz. Kaydetmek üzere olduğunuz bu kullanıcı hesabıyla, güvenliğiniz ve geçerlilik nedenlerinden ötürü şifrenizi hiçbir zaman yönetici dışında bir kişiye vermemeyi kabul edersiniz. Ayrıca ASLA başka bir kişinin hesabını hiçbir nedenle kullanmamayı kabul edersiniz. Ayrıca, hesap hırsızlığını önlemek için hesabınız için karmaşık ve benzersiz bir şifre kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bu foruma kaydolduktan ve giriş yaptıktan sonra ayrıntılı bir profil doldurabileceksiniz. Temiz ve doğru bilgi sunmak sizin sorumluluğunuzdadır. Forum sahibinin veya personelinin yanlış veya kaba nitelikte olduğunu belirlediği tüm bilgiler, önceden bildirilmeksizin veya önceden bildirilmeksizin kaldırılacaktır. Uygun yaptırımlar uygulanabilir.

Her forumda, bu forumdan yasaklanmanız veya İSS'nizle iletişim kurmanız gerektiğinde IP adresinizin kaydedildiğini lütfen unutmayın. Bu, yalnızca bu anlaşmanın büyük bir ihlali durumunda gerçekleşecektir.

Yazılımın, tarayıcınızın önbelleğine bilgi parçaları (kullanıcı adınız ve şifreniz gibi) içeren bir metin dosyası olan bir çerez yerleştirdiğini unutmayın. Bu SADECE oturumunuzu açık / kapalı tutmak için kullanılır. Yazılım bilgisayarınıza başka herhangi bir bilgi türü toplamaz veya göndermez.
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal